Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons, lösa ljusmanschetter, dekor av lagerblad, höjd ca 25,5 cm
Renoverade, patinerad, senare äldre ljusmanschetter
715430
2019-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här