Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons, kolonnformade skaft, lösa ljusmanschetter, höjd ca 27 cm

Smärre slitage, sannolikt senare ljusmanschetter, en ljusmanschett med smärre skada/materialförlust

715436

2019-12-18