Reijmyre Glasbruk

Reijmyre Glasbruk
Reijmyre Glasbruk
Reijmyre Glasbruk
Reijmyre Glasbruk

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

REIJMYRE GLASBRUK, "Slottet", glas, del av servis, 13 dlr., klar glasmassa, 1900-tal, bestående av: 11 vinglas samt 2 champagneglas, höjd ca 17-20 cm (två vinglas med nagg medföljer).

715442

2019-12-18