Roger Risberg oljemålning

Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning

Såld för:

8 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): "Arg", monogramsignerad och daterad RR -91, olja på duk, ca 64x60 cm

715444

2020-01-10