Roger Risberg oljemålning

Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning
Roger Risberg oljemålning

Såld för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): "Snorig gubbe i hatt", signerad och daterad a tergo Roger Risberg -96, olja på duk, ca 73x60 cm

715451

2020-01-10