Pentti Kaskipuro grafik

Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik
Pentti Kaskipuro grafik

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

200 EUR

PENTTI KASKIPURO (1930-2010) 6 st grafikblad med olika motiv, olika storlekar, signerade, numrerade, torrnål och akvatint, bladstorlek ca 54x40 cm

715452

2019-12-29