Niklas Anderberg blandteknik

Niklas Anderberg blandteknik
Niklas Anderberg blandteknik

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NIKLAS ANDERBERG (född 1950): Komposition, signerad o daterad 31/8-1/9-81 Niklas Anderberg, collage/ blandteknik, bildmått ca 31x27 cm

715454

2020-01-10