Paul Schubert akvarell

Paul Schubert akvarell
Paul Schubert akvarell
Paul Schubert akvarell
Paul Schubert akvarell

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PAUL SCHUBERT (samtida): Sjörövare, signerad och daterad Paul Scubert -82, akvarell, bladmått ca 45x62 cm

715457

2020-01-10