Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
PAUL SCHUBERT (samtida): Sjörövare, signerad och daterad Paul Scubert -82, akvarell, bladmått ca 45x62 cm
715457
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här