Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA VIII, färglitografi, bildmått ca 76x56 cm
715458
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här