Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (1934-2019): "Möte", signerad Peter Dahl, EA VIII, färglitografi, bildmått ca 76x56 cm

715458

2020-01-10