Louis Caradec oljemålning

Louis Caradec oljemålning
Louis Caradec oljemålning
Louis Caradec oljemålning
Louis Caradec oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LOUIS CARADEC (1802-1882), hans krets: Figurscen, olja på duk, ca 83x74 cm

Krackelerad, duklagningar dubblad

715463

2020-01-10