Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LOUIS CARADEC (1802-1882), hans krets: Figurscen, olja på duk, ca 83x74 cm
Krackelerad, duklagningar dubblad
715463
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här