Mansporträtt oljemålning
2020-01-10
715464
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
G PILON (1900-tal): Mansporträtt, signerad och daterad G Pilon -46, olja på pannå, ca 100x72 cm
krackelerad