Mansporträtt oljemålning

Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning
Mansporträtt oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

G PILON (1900-tal): Mansporträtt, signerad och daterad G Pilon -46, olja på pannå, ca 100x72 cm

krackelerad

715464

2020-01-10