Porträtt
2019-12-21
715465
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, porträtt, ej signerad, omkring sekelskiftet 1900, 25,5 x 20 cm.
Krackelyr, färgbortfall, gulnad fernissa.