Lennart Olausson etsningar

Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar
Lennart Olausson etsningar

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART OLAUSSON (född 1944): (10) Djurmotiv, signerad och daterade, etsningar, ca 42x31,5/ 40x49/ 49x40 cm, oramade

Hanteringsveck

715478

2020-01-10