Torsten Renqvist etsning

Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): (4) Landskapsmotiv, signerade och daterade -59 resp -60, etsningar, bladmått ca 64,5x52,5 - 62,5x49,5 cm

Hanteringsveck

715480

2020-01-10