Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CAMILLA PYK (född 1966): (10), Porträtt och figurscener, signerad och numrerade, färglitografier, bladmått ca 30x22 cm, oramade
Zustandsbeschreibung
715485
2020-01-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner