Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
DYMAMOMETER, Dillon, 1900-talets mitt, med originallåda, metall och glas, lådans storlek ca 20x23x10 cm
Bruks och ålderrelaterat slitage, funktionen garnteras ej
715496
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här