Dynamometer

Dynamometer
Dynamometer
Dynamometer
Dynamometer
Dynamometer
Dynamometer
Dynamometer
Dynamometer

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

DYMAMOMETER, Dillon, 1900-talets mitt, med originallåda, metall och glas, lådans storlek ca 20x23x10 cm

Bruks och ålderrelaterat slitage, funktionen garnteras ej

715496

2019-12-20