Camilla Pyk färglitografier
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
CAMILLA PYK (född 1966): (10), Porträtt och figurscener, signerad och numrerade, färglitografier, bladmått ca 30x22 cm (9 st), 33x24 cm (1st), oramade
Det ngt större bladet med hanteringsveck
715499
2020-01-12