Camilla Pyk färglitografier

Camilla Pyk färglitografier
Camilla Pyk färglitografier

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

CAMILLA PYK (född 1966): (10), Porträtt och figurscener, signerad och numrerade, färglitografier, bladmått ca 30x22 cm (9 st), 33x24 cm (1st), oramade

Det ngt större bladet med hanteringsveck

715499

2020-01-12