Egron Lundgren

Egron Lundgren
Egron Lundgren
Egron Lundgren
Egron Lundgren

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Motiv från Lugano, signerad E Lundgren, akvarell, ca 13x22 cm

715518

2019-12-18