Jan Kniv-Jocke Olsson kniv
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JAN "KNIV-JOCKE" OLSSON, kniv, Sundsvall, signerad Jocke vid slida, skaft i masurbjörn, blad i stål, märkt SB, slida i läder, längd ca 17,5 cm
Ingår i temaauktionen "Duodji"
Smärre slitage
715526
2019-12-30