Jan Kniv-Jocke Olsson kniv

Jan Kniv-Jocke Olsson kniv
Jan Kniv-Jocke Olsson kniv
Jan Kniv-Jocke Olsson kniv
Jan Kniv-Jocke Olsson kniv
Jan Kniv-Jocke Olsson kniv
Jan Kniv-Jocke Olsson kniv

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN "KNIV-JOCKE" OLSSON, kniv, Sundsvall, signerad Jocke vid slida, skaft i masurbjörn, blad i stål, märkt SB, slida i läder, längd ca 17,5 cm

Ingår i temaauktionen "Duodji"

Smärre slitage

715526

2019-12-30