Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PIERRE FORSELL, vas, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft, dekor i form av krona, höjd ca 24 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage repor
715535
2019-12-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner