Matsalsgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålat, bestående av: 6 stolar, matbord, skuren dekor, sitsar klädda i randig textil, bordets höjd 74, 150x120, 3 iläggsskivor vardera 48, sitthöjd 47 cm

Smärre slitage, sarg med smärre skada

715553

2019-12-18