Matsalsgrupp i gustaviansk stil
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, gustaviansk stil, gråmålat, bestående av: 6 stolar, matbord, skuren dekor, sitsar klädda i randig textil, bordets höjd 74, 150x120, 3 iläggsskivor vardera 48, sitthöjd 47 cm
Smärre slitage, sarg med smärre skada
715553
2019-12-18