Litografiska tryck ur Svenska fåglar

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

LITOGRAFISKA TRYCK, 101 st, ur M o W von Wrights utgåva Svenska fåglar, tryckt av A. Börtzells, Stockholm, bladstorlek 39 x 28 cm

Åldersrelaterat slitage och smärre fuktskador.

715559

2019-12-20