Klubbat för:
300 EUR
400 EUR
LITOGRAFISKA TRYCK, 101 st, ur M o W von Wrights utgåva Svenska fåglar, tryckt av A. Börtzells, Stockholm, bladstorlek 39 x 28 cm
Åldersrelaterat slitage och smärre fuktskador.
715559
2019-12-20