Salongsgrupp

Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp
Salongsgrupp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, STOLAR, 3 st, KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, jugendstil, vitlackerade, soffans längd 127, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, färgbortfall

715564

2019-12-18