Sockerskål CFC Stockholm i silver

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOCKERSKÅL, 1900-talets början, CFC, Stockholm, silver, nyckel medföljer, höjd ca 9, 13 x 11 cm, vikt ca 422g

Repor förekommer

715566

2020-01-06