Roger Risberg teckningar

Roger Risberg teckningar
Roger Risberg teckningar
Roger Risberg teckningar
Roger Risberg teckningar
Roger Risberg teckningar
Roger Risberg teckningar

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (2) Figurscener, signerade och daterade, blyerts resp tusch, ca 40x33 resp 41,5x29,5 cm, oramade

Smärre fläckar

715609

2020-01-10