Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): (2) Figurscener, signerade och daterade, blyerts resp tusch, ca 40x33 resp 41,5x29,5 cm, oramade
Smärre fläckar
715609
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här