Roger Risberg tusch

Roger Risberg tusch
Roger Risberg tusch
Roger Risberg tusch
Roger Risberg tusch

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): "Kungen", monogramsignerad och daterad RR -90, tusch på papper, ca 39x26 cm, oramad

Hanteringsveck, pappersskada, fläck

715613

2020-01-10