Roger Risberg blandteknik

Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): Prinsessa, monogramsignerad och daterad RR 1990, blandteknik, ca 51x32 cm, oramad

Reva, fläckar

715622

2020-01-10