Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): Prinsessa, monogramsignerad och daterad RR 1990, blandteknik, ca 51x32 cm, oramad
Reva, fläckar
715622
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här