Roger Risberg blandteknik

Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): Servitrisen, monogramsignerad, signerad och daterad -91, blandteknik, ca 45x38 cm, oramad

Fläckar, hanteringsveck

715626

2020-01-10