Napoleon II förgylld brons

Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons
Napoleon II förgylld brons

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1800-talets början, Napoleon II, brons, på brännförgyllt postament, höjd 14 cm

715644

2019-12-18