Roger Risberg blandteknik

Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): Sittande modell, signerad och daterad Roger Risberg 1991, blandteknik, bildmått ca 40x35 cm, oramad

Fläckar, smärre hanteringsveck

715645

2020-01-11