Klubbat för:
700 SEK
1 500 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): Sittande modell, signerad och daterad Roger Risberg 1991, blandteknik, bildmått ca 40x35 cm, oramad
Fläckar, smärre hanteringsveck
715645
2020-01-11