Soffa, gustaviansk stil

Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil
Soffa, gustaviansk stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFA, gustaviansk stil, slutet av 1800-talet, träskuren samt bronserad dekor, bredd ca 120, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, något nedsutten, mindre stötmärken förekommer

715646

2019-12-20