Roger Risberg blandteknik

Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik
Roger Risberg blandteknik

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad RR -90, blandteknik, bildmått ca 40x8 cm, oramad

715648

2020-01-11