Roger Risberg färglitografier
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 42x30 cm, oramade
Kuntoraportti
Smärre hanteringsveck
715661
Päivämäärä:
2020-01-11