Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOSAIK, 1900-talets mitt, oidentifierad konstnär, komposition föreställande uggla, monogramsignerad ´´MN´´, höjd ca 24x42 cm
Skador: Bruksslitage
715662
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här