Roger Risberg färglitografier

Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 42x30 cm, oramade

Smärre hanteringsveck o fläckar

715663

2020-01-10