Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, varierande bladmått, oramade
Fläckar, hanteringsveck
715668
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här