Roger Risberg färglitografier

Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (5) Figurscener, signerade och numrerade, färglitografier, varierande bladmått, oramade

Fläckar, hanteringsveck

715668

2020-01-12