Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, senempire, 1800-talets mitt, gråmålad, beslag i mässing, översta lådan med lådinredning, höjd 80, 103x49 cm

Nyckel passar ej översa lådan, senare bemålning, bakstycke maskstungen

715670

2019-12-18