Cartier Must de Cartier blyertspenna

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARTIER, Must de Cartier, blyertspenna, stål, dekor med förgyllda Trinity ringar, ref nr. 355074, längd ca 13.5 cm

Bruksslitage.

715673

2019-12-29