Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CARTIER, Must de Cartier, blyertspenna, stål, dekor med förgyllda Trinity ringar, ref nr. 355074, längd ca 13.5 cm
Bruksslitage.
715673
2019-12-29
Gör en kostnadsfri värdering här