Roger Risberg färglitografier

Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (7) Mansfigur, signerade o numrerade, färglitografi, bladmått ca 42x30 cm, oramade

Fläckar, hanteringsveck

715675

2020-01-12