Roger Risberg färglitografier

Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (6) Mansfigur, figurscen, ren, signerade o numrerade, färglitografi, varierande bladmått, oramade

Fläckar, hanteringsveck

715680

2020-01-12