Roger Risberg färglitografier

Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier
Roger Risberg färglitografier

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROGER RISBERG (1956-2011): (6) Mansfigur resp ren, signerade o numrerade, färglitografi, bladmått ca 42x30 cm, oramade, medföljande affisch

Fläckar, hanteringsveck

715682

2020-01-12