Vagn industridesign

Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign
Vagn industridesign

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAGN, 1900-talets mitt, rostfrittstål, löstagbar bricka, på hjul, höjd ca 87, 94x35 cm

Slitage, repor

715696

2019-12-18