Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912) "Tröst", rund relief, signerad i gjutningen, 0atinerad brons, diameter ca 13,5 cm
Slitage
715698
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här