Harald Sörensen-Ringi relief

Harald Sörensen-Ringi relief
Harald Sörensen-Ringi relief
Harald Sörensen-Ringi relief
Harald Sörensen-Ringi relief
Harald Sörensen-Ringi relief
Harald Sörensen-Ringi relief
Harald Sörensen-Ringi relief
Harald Sörensen-Ringi relief

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SÖRENSEN-RINGI (1872-1912) "Tröst", rund relief, signerad i gjutningen, 0atinerad brons, diameter ca 13,5 cm

Slitage

715698

2019-12-20