Skulpturer brons Kina

Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina
Skulpturer brons Kina

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTURER, 1 par, brons, Kina, 1900-tal, i form av fohundar, patinerade, höjd ca 27 cm

Avslag, slitage

715711

2019-12-18