Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKOLPLANSCH, karta över Stockholm, utgiven av Generalstabens Litografiska Anstalt 1937, bildmått ca 87x100 cm
Skador och fläckar
715717
2019-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här